TIC F≈M se připojuje ke Dni TIC

TIC F≈M se připojuje ke Dni TIC

Publikováno: 21.10.2019 08:48

Pobočky Turistického informačního centra Frýdek≈Místek se ve čtvrtek 24. října 2019 připojují ke Dni turistických informačních center, který se koná v rámci Světového dne pro rozvoj informací.

Do akce Den turistických informačních center se zapojí pobočky TIC F≈M ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí. V tento den přivítají občany i návštěvníky Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí trošku netradičně. „Například pobočku v Místku přemístíme do stanu na náměstí Svobody, kde si s námi budou moci zájemci povídat o tom, co vše naše práce obnáší, co všechno se u nás mohou dovědět, nebo kam se s námi mohou vydat v rámci komentovaných prohlídek,“ zve k návštěvě ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Všechny tři pobočky budou mít pro své návštěvníky připravenou tombolu, kdy si mohou při troše štěstí odnést nějakou malou cenu, anebo se mohou zapojit do soutěže, kdy bude stačit správně odpovědět na otázky. Ze správných odpovědí budou následně vylosováni výherci zajímavých cen. Získat mohou například vstupenky do frýdeckého zámku, zvýhodněné vstupy do Krytého aquaparku Olešná či na badminton v hale Polárka, volnou vstupenku na libovolný zápas HC Frýdek-Místek nebo si vybrat z nabídky představení v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Stále také probíhá soutěž pro děti, kdy mohou do 23. října na pobočky TIC F≈M donést obrázky se svou představou, jak vypadá informační centrum. 24. října budou poté všechny obrázky vystaveny a bude vybráno šest dětí, které získají textilní tašku k vymalování s motivem Beskyd a Frýdku-Místku.

V případě nepříznivého počasí se akce z místeckého náměstí Svobody přesouvá do vnitřních prostor TIC v Místku.

 

Děkujeme partnerům akce: 

Sportplex F≈M, Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.