Beskydy na kole

Beskydy na kole

Publikováno: 05.02.2020 09:35

Stavte se pro novou brožuru s tipy na cyklovýlety v česko-polském přihraničí.

Jízda na kole umožňuje zlepšit kondici a odolnost, především však dělá spoustu radosti. K nejpopulárnějším a nejrychleji se rozvíjejícím formám trávení volného času ve světě patří cykloturistika. Tento trend platí rovněž v našem regionu, a to jak na české, tak na polské straně hranice.


Jízdní kolo umožňuje navštívit a poznat zajímavé kouty Beskyd a podhorských oblastí. Bez ohledu na preferované formy cykloturistiky každý zde najde pro sebe vhodná místa a trasy.

Publikace, která vznikla v rámci projektu Beskydy na kole vám pomůže se seznámit s těmito trasami. Projekt je realizován městem Bielsko-Biała ve spolupráci s Destinačním managementem turistické oblasti Beskydy-Valašsko, o.p.s.

Cílem této publikace je prezentovat vybrané cyklistické atrakce regionu jak na polské, tak české straně hranice. Najdete zde popisy vybraných atrakcí, které se nacházejí v městě Bielsko-Biała, bielském a żywieckém okresu (v Polsku) a také v okresu Frýdek-Místek (v České republice). Publikace byla vydána v 10.000 kusech v 4 jazykových verzích. Po 5.000 v polsko-české a anglicko-německé verzi.

Publikace je dostupná zdarma, mimo jiné v našem turistickém informačním centru.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.