Potkáme se na veletrhu Dovolená

Potkáme se na veletrhu Dovolená

Publikováno: 27.02.2020 08:23

Stavte se v pátek 28. února a v sobotu 29. února za námi na Černou Louku v Ostravě, kde proběhne veletrh cestovního ruchu Dovolená.

Veletrh Dovolená tak bude tím pravým místem, kam vyrazit za novinkami a informacemi z oblasti cestování, zážitkové a kulturní turistiky, lázeňství či wellness. A ani letos zde nebudeme chybět my, abychom představili novinky a atraktivity, které by si neměli návštěvníci v letošním roce ve Frýdku-Místku nechat ujít. Díky našim osobním zkušenostem vám tak pomůžeme získat co nejvíce potřebných informací a rozhodnout se, kam zamířit.

Kromě turistického produktu „Objev čtyři tajemství Frýdku-Místku“ budeme lákat na Technotrasu. Ta návštěvníky prostřednictvím komentovaných prohlídek zavede do míst, která jsou veřejnosti nejen ve Frýdku-Místku, ale i Frýdlantu nad Ostravicí, utajena. Díky průvodkyni tak budou moci průmyslové dědictví zdejšího kraje zažít neotřele a se zážitkem. Chybět nebude ani nabídka rekreační oblasti Olešná, která v loňském roce získala titul v soutěži DestinaCZe 2019 v kategorii Česko jede.

S turistickou nabídkou Frýdku-Místku se můžete setkat nejen v části určené Asociaci turistických informačních center, ale také na expozici Moravskoslezského kraje u pultu turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

Veletrh je možné navštívit po oba dny v době od 10.00 do 18.00 hodin.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.