Mobilní informátoři jsou opět v terénu

Mobilní informátoři jsou opět v terénu

Publikováno: 22.07.2020 09:42

Už jste se s nimi potkali? Poznáte je podle výrazných zelených triček s logem "I"

S mobilními informátory se můžete v těchto dnech potkat v rekreační oblasti Olešná a Beskydech. Ti budou lákat na zdejší turistickou nabídku až do konce srpna.

Službu mobilního informačního centra zajišťuje naše Turistické informační centrum Frýdek≈Místek již pátou sezónu. Informátoři vám dokáží přímo v terénu poradit, kam se vydat na výlet, jaké místa v regionu můžete navštívit nebo vás pozvou na významné akce, které se zde konají.

Informátory poznáte dle zelených triček s označením Tourist Info. Ve čtvrtky je možné se s nimi setkat ve Frýdku-Místku v okolí přehrady Olešná, v pátky pak na turisticky významných místech v Beskydech jako např. na Prašivé, Gruni, Pustevnách, Visalajích nebo Ondřejníku. O sobotách budou v těchto lokalitách prezentovat zdejší turistickou nabídku také v prezentačním stanu, kde získáte širší spektrum informací.

Cílem této služby je přiblížit turistickou nabídku jak města Frýdku-Místku, tak turistické oblasti Beskydy těm, kteří cestu do informačního centra z nějakého důvodu minou. Díky mobilním informátorům ale získáváme i od vás zpětnou vazbu, která je užitečná při plánování aktivit v nové turistické sezóně.

V loňském roce jsme takto vyjeli v letní sezóně téměř třicetkrát, oslovili na 1700 návštěvníků a rozdali až 3500 ks propagačních materiálů.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.