Máme pro vás TIP!

Máme pro vás TIP!

Publikováno: 23.07.2021 09:12

Chybí vám nápad, jak dostat děti na Lysou horu?

Komentované výstupy na Lysou horu v doprovodu průvodce pod názvem Lysohorská nej aneb Co jste ještě nevěděli jsou v plném proudu. Poslední červencový pátek čeká na zájemce speciální výstup, kdy budou moci nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd zdolat v doprovodu Lašského krále a jeho družiny.

Výstup s dodatkem „Po stopách zbojníka Ondráše“ bude především skvělým prázdninovým výletem pro rodiny s dětmi. Ten se uskuteční v pátek 30. července 2021, kdy sraz účastníků bude v 8.30 hodin na parkovišti u hotelu Rajská bouda v Malenovicích.

„Pokud vám chybí nápad, jak dostat na Lysou horu dostat své ratolesti, nejlepším způsobem bude zábava. Výstup díky zastávkám bude jednodušší a příjemnější. S Lašským králem poznají zdejší okolí a zasvětí je do spousty pověstí o místním zbojníkovi Ondrášovi, který v jeskyních na Lysé hoře ukryl své poklady. A protože jedna z pověstí vypráví, že v okolí jednoho z rozcestí se dodnes dějí nepředvídatelné skutky, naučí se cestou písničku, kterou pak využijí při nečekaném překvapení!“ láká na výstup ředitelka pořádajícího Turistického informačního centra Monika Konvičná.

Na akci je nutná rezervace, kterou je možné provést na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek≈Místek nebo nově on-line na webu rezervace.ticfm.cz. Cena činí 130,-Kč, majitelé návštěvnické karty Beskydy Valašsko Card mají výhodu 20 %.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.