Zábavně za historií města

Zábavně za historií města

Publikováno: 28.07.2021 12:31

Vyzvedněte si mapu s kartou a poznávejte, objevujte a soutěžte

Tři nové trasy zavedou v prázdninové hře nejen děti a jejich rodiče za atraktivitami města a jeho okolí. Vyrazte pěšky nebo na kole do ulic města s mapou a soutěžní kartou, díky kterým poznáte Frýdek-Místek zábavnou formou.

Poznávejte Frýdek≈Místek je trhací mapa formátu A3, na níž je z jedné strany kreslená mapa s atraktivitami města a z druhé strany jsou pak tyto atraktivity popsány. U zajímavých míst na mapě najdete také soutěžní otázku, kdy správná odpověď se zaznamená do herní karty a tu pak stačí donést vyplněnou do některé z poboček Turistického informačního centra Frýdek≈Místek, za kterou obdržíte malou drobnost.

Prázdninová hra je připravena pro všechny, koho baví poznávat, objevovat a soutěžit, věková kategorie není omezena. Malým dětem určitě budou nápomocni rodiče. Věříme, že se prostřednictvím této hry dozvíte i mnoho neobjevených zajímavostí o našem městě.

Mapa spolu se soutěžní kartou je k dostání zdarma na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku, v Místku, v informačním stánku v resortu Olešná a na vybraných místech ve městě.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.