Sběratelé turistických známek

Sběratelé turistických známek

Publikováno: 02.09.2021 11:48

Radujte se! Máme pro vás novou známku!

Získejte do své sbírky turistických známek další skvost! Stačí navštívit některou ze dvou poboček Turistického informačního centra Frýdek≈Místek, kde si můžete nově zakoupit turistickou známku, tentokrát přehrady Olešná.

Novému dřevěnému kolečku, které je suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa, dominuje vodní nádrž s pohledem na přilehlý Frýdek-Místek. Současně je doplněno barevným samolepícím štítkem zobrazujícím fotografii daného místa a dále pak číslovaným herním kuponem sběratelské hry.

Pro návštěvníky resortu Olešná, a především pro sběratele turistických známek, je připraven exkluzivní sběratelský kousek s evidenčním číslem 2737. Svou sbírku tak můžete obohatit a přiřadit ji k dalším čtyřem, které mají vazbu na město Frýdek-Místek. Mezi ně se řadí známky města, baziliky minor Navštívení Panny Marie, rozhledny Panorama a kapličky v Hájku.

Sběratelský artefakt je k dostání za 40 korun na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku na Zámeckém náměstí a v Místku na náměstí Svobody.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.