Budeme slavit

Budeme slavit

Publikováno: 18.10.2021 11:52

I turistická informační centra mají svůj den!

24. říjen je Světovým dnem pro rozvoj informací. V návaznosti na tento den vyhlásila Asociace turistických informačních center České republiky na období 25.- 31. října 2021 TÝDEN turistických informačních center ČR. K oslavám se připojí také to frýdeckomístecké spolu s dalšími téměř 150 po celé republice.

Centrum oslav bude v úterý 26. října na náměstí Svobody od 10.00 do 17.00 hodin, kdy se místecké informační centrum přemístí do stanu, kde si budou moci zájemci s pracovníky povídat o tom, co vše tato práce obnáší, co se u nás mohou dovědět, nebo kam se s námi mohou vydat v rámci komentovaných prohlídek. „Budeme rovněž rádi i za zpětnou vazbu návštěvníků, kdy nám mohou říct, jaké další služby by u nás přivítali a doporučují doplnit. Chceme být místním i návštěvníkům města službami co nejblíže a stále přicházet s novými informacemi,“ vysvětluje ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Vše doplní ankety či soutěže pro velké i malé, za které získají malou pozornost, případně mohou být zařazeni do slosování o návštěvnickou kartu Beskydy Valašsko Card, se kterou mohou čerpat 12 měsíců výhody po celých Beskydech.

„Současně nás zajímá, jak si takové informační centrum představují děti. Proto jsme pro ně připravili soutěž v malování, kdy mohou svou představu přenést na papír. Tu pak mohou donést do některé z poboček našeho TIC nejpozději do 25. října. Jejich výkresy vystavíme v úterý 26. října na místeckém náměstí a ze všech došlých pak vylosujeme několik z nich, jejichž autoři získají například vstupenky do Adventure Golfu na Olešné, aquaparku, do nově otevřeného Muzea meteoritů nebo do Muzea Beskyd na frýdecký zámek,“ vyjmenovává Monika Konvičná.

V případě nepříznivého počasí se akce z místeckého náměstí Svobody přesouvá do vnitřních prostor TIC v Místku.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.