Odpoledne s…

Odpoledne s…

Publikováno: 14.02.2022 13:32

Z důvodu nemoci autora se autogramiáda ruší

Nový cyklus setkání s místními autory s názvem „Odpoledne s…“ odstartuje s významným autorem knih o Beskydech Petrem Anderlem. Ten má na svém kontě téměř stovku knih s vlastivědnou, historickou a přírodní tematikou. Jeho poslední kniha vyšla v prosinci 2021 s názvem Hajní a hájenky Beskyd, kterou si budete moci na místě zakoupit, nechat si samotným autorem podepsat a popovídat si s ním. Kniha bude navíc v době konání akce k dispozici mimořádně za sníženou cenu 350,- Kč.

V knize se začtete do historie místních hajných, lesníků, drvařů, dřevorubců, lesních správců a dalších, jimž byl či je les blízký. Jejich příběhy jsou radostné i smutné. Vše je doplněno unikátními fotografiemi a vzpomínkami pamětníků, lesáků a lesních techniků. Vypráví příběhy radostné i smutné, porovnává minulost Beskyd se současností. Nechybí zajímavé a unikátních fotografie, a vzpomínky pamětníků, lesáků, nebo lesních techniků...

V úterý 22. března 2022 se tak na vás budeme těšit v Turistickém informačním centru ve Frýdku na Zámeckém náměstí od 14.00 do 16.00 hodin. Současně získáte volnou vstupenku na přednášku Muzea Beskyd Studánky a prameny, která se uskuteční 31. března 2022 v 16.30 hodin v přednáškovém sále v Zeleném domě.

 

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.