Naše TIC opět zabodovalo!

Naše TIC opět zabodovalo!

Publikováno: 04.05.2022 11:53

Máme třetí místo v soutěži propagačních materiálů TURISTPROPAG

Do sbírky ocenění našeho "íčka" přibylo v uplynulých dnech další. Tentokrát ohodnotila porota prestižní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG náš nový materiál Vyplň≈Vystřihni≈Poskládej třetím místem v kategorii Tištěné propagační materiály určené pro děti nebo rodiče.

Novinka, která je na pultech od konce února, je určená převážně dětem. Zábavnou formou je provede naším městem, a díky ní budou poznávat a objevovat jeho atraktivity. Hra je zavede na čtyři zajímavá místa ve Frýdku-Místku, kde na ně čekají úkoly. Správné odpovědi zaznamenají do pracovního listu, a pak už je čeká poslední, pátý úkol, navštívit některou z poboček našeho informačního centra, kde si nechají správné odpovědi potvrdit. Tím se mohou zařadit do slosování o ceny, které věnují naše partnerské subjekty. A co víc, třeba za nepříznivého počasí si mohou z tohoto pracovního listu vystřihnout a slepit kostku, kterou si vystaví doma na poličce.

Letos se v soutěži TURISTPROPAG posuzovalo na 300 přihlášených materiálů od 98 subjektů. Hodnotilo se například v kategoriích Propagační spot, Zpravodaj roku 2022, Turistické noviny nebo Mapy.

V minulosti jsme si z této soutěže odneslo již několik ocenění. Vyhrál například propagační spot k turistickému produktu Objev 4 tajemství Frýdku≈Místku, propagační materiál Vstupte do Beskyd nebo mapa Lysé hory.

Pracovní list si mohou zájemci vyzvednout zdarma na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku a v Místku.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.