Přijměte výzvu!

Přijměte výzvu!

Publikováno: 12.07.2023 06:36

Dojdete až do cíle šifrovací hry?

Přijďte si užít venkovní šifrovací hru a procvičte si své mozkové buňky při luštění hádanek, šifer a indicií a zároveň poznejte město netradičním způsobem! Nejen, že se pobavíte se svými kamarády, rodinou či kolegy, ale také zjistíte, jak spolu umíte komunikovat a spolupracovat.

Frýdek-Místek se na začátku prázdnin zařadil po bok Ostravy a Olomouce, kde si tyto šifrovací hry mohou zájemci mohou zahrát. A vy tak nyní máte možnost se vydat po stopách textilek. Hra začíná na frýdeckém Zámeckém náměstí a každá vyluštěná šifra vás zavede na místo, které je spjato s textilní výrobou ve městě. Projdete se známými místy netradičním způsobem, a navíc se pobavíte při hledání správných řešení šifer. A pokud nejste místní, nevadí. Tato hra se stane vaším průvodcem po Frýdku-Místku.

Jak hru získat?
Hru si můžete zakoupit na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek≈Místek nebo online na webu www.zabavnamesta.cz, kdy vám herní balíček bude buď zaslán prostřednictvím Zásilkovny nebo si jej můžete vyzvednout v kavárně Lu Cafe na frýdeckém zámku.

Co vás čeká?
8 středně těžkých šifer k vyluštění
3 km, které vás zavedou na místa spjatá s textilním průmyslem
2 – 4 hodiny luštění

A co k tomu potřebujete?
Luštění je prováděno starou dobrou papírovou formou, online aplikace vám ale nabídne nápovědy a řešení, budete-li je potřebovat. A k tomu chuť hrát a bavit se!

Hra je vhodná pro dospělé či děti od 12 let a je ideální pro 2 – 5 hráčů.
Cena hry je 799,- Kč

 

Chcete se dozvědět více o textilním průmyslu? Vydejte se také Po stopách textilek. Kompletní nabídku akcí najdete ZDE.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.