Máme šifrovací hru!

Máme šifrovací hru!

Publikováno: 05.10.2022 09:08

Užijte si podzim v ulicích Frýdku-Místku!

Už jste vyrazili do ulic Frýdku-Místku a zahráli si venkovní šifrovací hru? Znáte historii textilek ve městě? Ne? Tak vyrazte vstříc podzimním slunečním paprskům a  poznejte Frýdek-Místek netradičním způsobem! Nejen, že se pobavíte se svými kamarády, rodinou či kolegy, ale také zjistíte, jak spolu umíte komunikovat a spolupracovat. 

Šifrovací hra vás zavede po stopách textilek, které ovlivnily život ve městě. Ať už architektonicky nebo život lidí, kteří zde pracovali nebo továrny vlastnili. Hra a každá její vyluštěná šifra vás zavede na místo, které je spjato s textilní výrobou ve městě. Projdete se známými místy netradičním způsobem, a navíc se pobavíte při hledání správných řešení šifer. A pokud nejste místní, nevadí. Tato hra se stane vaším průvodcem po Frýdku-Místku.

Jak hru získat?
Hru si můžete zakoupit na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek≈Místek nebo online na webu www.zabavnamesta.cz, kdy vám herní balíček bude buď zaslán prostřednictvím Zásilkovny nebo si jej můžete vyzvednout v kavárně Lu Cafe na frýdeckém zámku.

Co vás čeká?
8 středně těžkých šifer k vyluštění
3 km, které vás zavedou na místa spjatá s textilním průmyslem
2 – 4 hodiny luštění

A co k tomu potřebujete?
Luštění je prováděno starou dobrou papírovou formou, online aplikace vám ale nabídne nápovědy a řešení, budete-li je potřebovat. A k tomu chuť hrát a bavit se!

Hra je vhodná pro dospělé či děti od 12 let a je ideální pro 2 – 5 hráčů.
Cena hry je 990,- Kč

 

Chcete se dozvědět více o textilním průmyslu? Vydejte se také s průvodcem na komentovanou prohlídku Po stopách textilek. Termíny a více informací najdete ZDE

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.