Jsme partnery benefičních koncertů

Jsme partnery benefičních koncertů

Publikováno: 29.11.2022 13:33

Užijte si atmosféru vánočních koncertů

Na nezapomenutelné adventní koncerty v přítmí kostelů se můžete těšit také v tomto předvánočním čase. Naše informační centrum je partnerem benefičních koncertů spolku Madleine, který pomáhá dětem z dětských domovů.

A my vás tímto zveme na koncerty Ondřeje Gregora Brzobohatého s Evou Burešovou a Olgy Lounové. Tyto adventní koncerty v rámci projektu Děti k dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. A už tradičně se vrací i do Frýdku-Místku a Čeladné. Cílem tohoto neziskového projektu je finančně podpořit handicapované a jinak sociálně znevýhodněné děti, které se také přímo podílejí na programu a plní si tak své dětské sny. Děti se spolupodílí na vystoupení známých umělců, rozvíjí svůj talent, zájmy a zažívají pocit důležitosti, jedinečnosti a zájmu o svou osobu, kterého se jim jinak dostává příliš málo.

12. 12. 2022, evangelický kostel ve Frýdku
Ondřej G. Brzobohatý je skvělým hudebním skladatelem, hudebníkem a také hercem. Eva Burešová je skvělá zpěvačka, herečka, bronzová slavice. Stojí za to si je přijít poslechnout, a to 12. prosince do Evangelického kostela na Husově ulici ve Frýdku-Místku. Užijte si tento neopakovatelný a jedinečný koncert. Nebudou chybět děti z Dětského domova Na Hrázi.

15. 12. 2022, kostel Jana Nepomuckého v Čeladné
Sérii benefičních koncertů završí svým vystoupením Olga Lounová. V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Brzy však ji čeká nová, krásná role, a to role maminky. Můžete si ji přijít poslechnout 15. prosince do Farního kostela sv. Jana Nepomuckého v Čeladné. Nebudou chybět děti z Dětského domova Čeladná.

Další benefiční koncerty spolku Madleine můžete navštívit v Ostravě, Karviné nebo Orlové.

Vstupenky k dispozici v síti Ticketstream nebo na našich pobočkách TIC FM.

 

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.