Kdo snědl beránka?

Kdo snědl beránka?

Publikováno: 24.03.2023 10:39

Máme pro vás připraveny další stezky!

O velikonočním týdnu od 3. dubna 2023 můžete s dětmi vyrazit opět do sadů Bedřicha Smetany v Místku, kde bude na stromech rozvěšena další zábavná stezka. Tentokrát bude mít tak trochu detektivní nádech.

Velikonoční detektivka „Kdo snědl velikonočního beránka?“ zavede děti na dobrodružnou výpravu. Budou totiž pátrat po mlsounovi, který snědl celého velikonočního beránka a s nikým se nerozdělil. Tak komu se ho podaří odhalit? Stavte se na některou z našich poboček pro hrací kartu, vyrazte do sadů k řece Ostravici a zábavnou formou si připomeňte tradice a zvyky, které se váží právě k tomuto svátku jara. Stezka má opět dvě úrovně, vhodná je spíše pro starší žáky 1. stupně. (stáhněte si karty zde: lehčí úroveň, těžší úroveň)

Ve čtvrtek 6. dubna 2023 ale máme pro ty menší školáky a předškoláky připravenou méně náročnou velikonoční stezku, kterou mohou absolvovat ve farní zahradě u kostela sv. Jakuba. Hrací kartu opět získáte ve čtvrtek na naší pobočce v Místku nebo na našem stánku v rámci Velikonočního městečka na místeckém náměstí Svobody. Zde můžete strávit příjemné odpoledne, kde se podíváte, jak se pletou pomlázky, nebo si vytvoříte velikonoční ozdoby v tvořivých dílničkách.

 

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.