Hrajete s Déčkem?

Hrajete s Déčkem?

Publikováno: 01.08.2023 12:41

A už jste u nás byli?

Naše informační centrum ve Frýdku na Zámeckém náměstí se stalo jedním z míst, které můžete ještě do 30 srpna navštívit pro odtajnění jednoho z hesel, které je nutné získat, abyste České televizi dodali "šťávu". To stačí spolu s dalšími zadat do aplikace nebo na web soutěže a budete zařazeni do slosování o ceny! 

Pojďme si říct pár informací o hře:

Co se to děje?
Padouch Černobíl se vrací na scénu a mstí se! Jeho cílem je totálně zničit Českou televizi, kterou z duše nenávidí. Rozhodne se vysát z ní „šťávu“ – zbavit ji všeho důležitého, co dělá ČT už 70 let jedinečnou a nenahraditelnou. Pořady přestávají dávat smysl, vytrácí se zábava, informace, akce, znalosti, odpočinek nebo laskavost.

Děti a jejich (pra)rodiče Česká televize vybízí, aby společně objížděli soutěžní místa, sbírali hesla z kešek a plnili drobné úkoly, kterými metaforicky vrací ČT „šťávu“.

Plněním úkolů soutěžící telce vrací kapku „šťávy“ s konkrétní chybějící vlastnosti (viz výše). Šťávu vrací splněním úkolu, heslo pak získávají za odměnu pro účast v soutěži.

Jak jim mohou děti pomoci?
Jako každý rok, děti mohou vyjet na výlety po České republice a získávat hesla („zelená“ ve schránkách v přírodě, „červená“ v infocentrech a institucích). Mohou plnit úkoly v keškách a v Deníku zachránce, čímž vrací televizi po kapkách šťávu.

Co je potřeba udělat, abyste mohli soutěžit?
Zaregistrujte se nebo se přihlaste k Déčko účtu a podle mapy si naplánujte tři výlety tak, aby aspoň jeden byl značen červenou značkou a aspoň jeden zelenou značkou (můžete tedy absolvovat dva výlety na červené stanoviště a jeden výlet na zelené stanoviště, nebo naopak dva výlety na zelené stanoviště a jeden výlet na červené stanoviště). Na každém stanovišti získáte heslo, které poté zadejte v aplikaci Léto s Déčkem nebo na webu www.konectelky.cz.

Kolik výletů musíte absolvovat?
Pro účast v soutěži minimálně tři – potřebujete získat hesla ze dvou stanovišť červených a jednoho zeleného, nebo naopak ze dvou stanovišť zelených a jednoho červeného.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.