Tu musíte mít ve své sbírce!

Tu musíte mít ve své sbírce!

Publikováno: 27.03.2024 09:23

Přijďte si pro limitovanou edici turistických známek!

Pro všechny nadšené sběratele a dobrodružné turisty přinášíme jedinečnou kolekci - sbírku známek, které musí mít každý její sběratel. Limitovaná edice oslavuje nejen energické vizionáře, kteří stáli u zrodu asociace, ale také připomíná třicetiletou historii A.T.I.C. ČR a vzdává hold všem infocentrům, která odhalují tajemství naší země už po celá desetiletí.

Sběratelé turistických známek teď mají jedinečnou možnost obohatit své sbírky o exkluzivní kousky, které budou k dispozici v vybraných infocentrech A.T.I.C. ČR rozptýlených po všech 14 krajích. A jedním z nich je také to naše místecké íčko.

Všichni dobrodružní cestovatelé, vášniví sběratelé a obdivovatelé českých krajů se mohou zapojit do této sbírky pamětních známek a oslavit 30 let existence A.T.I.C. ČR. Navštivte  infocentra po celé republice, objevujte krásy naší země a staňte se neodmyslitelnou součástí naší bohaté historie. Ti odvážní, kteří se rozhodnou přijmout výzvu a získat všechny známky speciální edice, budou odměněni exkluzivní Prémiovou turistickou známkou podle pravidel sběratelské hry. 

Více informací o speciální edici turistických známek a prodejních místech najdete na webových stránkách: https://www.turisticke-znamky.cz/

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.