Frýdek-Místek se představí na veletrhu Dovolená v Ostravě

Frýdek-Místek se představí na veletrhu Dovolená v Ostravě

Publikováno: 27.02.2020 08:00

Největší veletrh cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji hostí tento týden výstaviště Černá louka v Ostravě. Veletrh Dovolená tak bude tím pravým místem, kam vyrazit za novinkami a informacemi z oblasti cestování, zážitkové a kulturní turistiky, lázeňství či wellness.


Veletrh se uskuteční ve dnech 28. a 29. února 2020. A ani letos zde nebudou chybět zástupci Turistického informačního centra Frýdek≈Místek, aby představili novinky a atraktivity, které by si neměli návštěvníci v letošním roce ve Frýdku-Místku nechat ujít. Díky osobním zkušenostem zaměstnanců informačního centra tak mohou získat co nejvíce potřebných informací a rozhodnout se, kam zamířit.

Kromě turistického produktu „Objev čtyři tajemství Frýdku-Místku“ bude město pod Beskydami lákat na Technotrasu. Ta návštěvníky prostřednictvím komentovaných prohlídek zavede do míst, která jsou veřejnosti nejen ve Frýdku-Místku, ale i Frýdlantu nad Ostravicí, utajena. Díky průvodkyni tak budou moci průmyslové dědictví zdejšího kraje zažít neotřele a se zážitkem. Chybět nebude ani nabídka rekreační oblasti Olešná, která v loňském roce získala titul v soutěži DestinaCZe 2019 v kategorii Česko jede.

Návštěvníci se budou moci s turistickou nabídkou Frýdku-Místku setkat nejen v části určené Asociaci turistických informačních center, ale také na expozici Moravskoslezského kraje u pultu turistické oblasti Beskydy-Valašsko.

Veletrh je možné navštívit po oba dny v době od 10.00 do 18.00 hodin.

Kontakty:

Lucie Talavašková, PR manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 436 887, e-mail: talavaskova.lucie@ticfm.cz

Monika Konvičná, ředitelka, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 435 765, e-mail: konvicna.monika@ticfm.cz

O společnosti:
Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. je regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu. Poskytuje svým návštěvníkům turistické a kulturní informace o Frýdku-Místku a jeho nejbližším okolí prostřednictvím svých poboček ve Frýdku, Místku, Frýdlantu n. O. a webových stránek www.visitfm.cz. Současně je pořadatelem akcí Den s průvodcem, Frýdek≈Místek na kole a Frýdek≈Místek plný chutí/Beskydské rekordy.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.