Fotokurz s Janem Bainarem zavede do místeckých uliček

Fotokurz s Janem Bainarem zavede do místeckých uliček

Publikováno: 27.05.2020 07:59

Nejen poznávat Frýdek-Místek skrz hledáček objektivu, ale také získat spoustu zkušeností od fotografa, jehož fotografie se dostala až do světového vydání National Geographic. To bude příležitost pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své fotografování. Turistické informační centrum Frýdek≈Místek pro letošní rok připravilo celkem tři fotokurzy.


První z nich zavede zájemce v sobotu 20. června 2020 do místeckých uliček, kde se budou snažit zachytit jejich jedinečnou atmosféru. Fotograf Jan Bainar se bude po dobu čtyř hodin všem věnovat, bude nápomocen při hledání zajímavých záběrů a při pořizování umělecky i technicky co nejkvalitnějších snímků. Následně mohou poté účastníci své nejvydařenější fotografie zaslat na fotografovi ke konzultaci a ten vybere tu nejlepší, jejíž autor získá návštěvnickou kartu plnou výhod Beskydy Card.

Další dva kurzy se uskuteční v průběhu září a budou tematicky zaměřené na Beskydy a večerní fotografii.

Čtyřhodinového kurzu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak i malí fotografové v doprovodu rodiče. Cena kurzu je 300,-Kč, přičemž je nutné se zaregistrovat předem na pobočkách Turistického informačního centra Frýdek≈Místek. Uzávěrka přihlášek je vždy 3 dny před samotným konáním akce.  

Přehled termínů fotokurzů:

20. 6. 2020
Frýdek-Místek objektivem
sraz v 9.00 hod. před TIC Místek, náměstí Svobody 6

13. 9. 2020
Beskydy objektivem
sraz v 9.00 hod. před Obecním domem v Malenovicích

24. 9. 2020
Frýdek-Místek objektivem – večerní
sraz v 17.00 hod. před TIC Místek, náměstí Svobody 6Kontakty:

Lucie Talavašková, PR manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 436 887, e-mail: talavaskova.lucie@ticfm.cz

Monika Konvičná, ředitelka, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 435 765, e-mail: konvicna.monika@ticfm.cz

O společnosti:

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. je regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu. Poskytuje svým návštěvníkům turistické a kulturní informace o Frýdku-Místku a jeho nejbližším okolí prostřednictvím svých poboček ve Frýdku, Místku, Frýdlantu n. O. a webových stránek www.visitfm.cz. Současně je pořadatelem akcí Den s průvodcem, Frýdek≈Místek na kole a Frýdek≈Místek plný chutí/Beskydské rekordy.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.