Mobilní informátoři jsou opět v terénu

Mobilní informátoři jsou opět v terénu

Publikováno: 21.07.2020 12:42

Návštěvníci rekreační oblasti Olešná a Beskyd se mohou v těchto prázdninových dnech setkat s mobilními informátory. Ti budou lákat na zdejší turistickou nabídku až do konce srpna.

Službu mobilního informačního centra zajišťuje Turistické informační centrum Frýdek≈Místek již pátou sezónu. Informátoři dokáží návštěvníkům přímo v terénu poradit, kam se vydat na výlet, jaké místa v regionu mohou navštívit nebo zvou na významné akce, které se zde konají.

„Informátory lze poznat dle zelených triček s označením Tourist Info. Ve čtvrtky je možné se s nimi setkat ve Frýdku-Místku v okolí přehrady Olešná, v pátky pak na turisticky významných místech v Beskydech jako např. na Prašivé, Gruni, Pustevnách, Visalajích nebo Ondřejníku. O sobotách budou v těchto lokalitách prezentovat zdejší turistickou nabídku také v prezentačním stanu, kde budou moci zájemci získat širší spektrum informací,“ říká ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Cílem této služby je přiblížit turistickou nabídku jak města Frýdku-Místku, tak turistické oblasti Beskydy těm, kteří cestu do informačního centra z nějakého důvodu minou. Díky mobilním informátorům získává Turistické informační centrum Frýdek≈Místek i zpětnou vazbu od návštěvníků zdejší lokality, která je užitečná při plánování aktivit v nové turistické sezóně.

V loňském roce takto vyjeli mobilní informátoři v letní sezóně téměř třicetkrát, oslovili na 1700 návštěvníků a rozdali až 3500 ks propagačních materiálů.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.