Turistické informační centrum Frýdek≈Místek nabídne své služby přímo v terénu

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek nabídne své služby přímo v terénu

Publikováno: 25.06.2021 09:19

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek vyrazí na začátku prázdnin opět do terénu. S jeho informátory se budou moci turisté potkat na kolech, pěšky a v prezentačním stanu v turisticky významných lokalitách. Chybět nebude ani informovanost v resortu Olešná.

Informátoři v zelených tričkách s označením „I“ budou lákat na zdejší turistickou nabídku až do konce srpna. Poradí přímo v terénu, kam se vydat na výlet, či jaká místa nebo významné akce v regionu by si návštěvníci neměli nechat ujít. „Mobilní informační servis se nám v předchozích letech osvědčil, spokojenost je na obou stranách, proto vyrážíme do ulic města a Beskyd již šestou turistickou sezonu. Tuto službu nabízíme především těm návštěvníkům, kteří by si cestu do informačního centra z nějakého důvodu nenašli,“ vysvětluje ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Kromě toho, že se s informátory budou moci návštěvníci opět po roce potkat na kolech či pěšky v ulicích Frýdku-Místku, na vrcholu Prašivá a také na Gruni ve Starých Hamrech, tak nově budou k dispozici vždy ve čtvrtek a v sobotu ve stánku v resortu Olešná. „V letošním roce se dá očekávat zvýšený zájem o kempování, proto jsme se rozhodli přiblížit informace právě těmto návštěvníkům Olešné. Resort Olešná je oblíbenou lokalitou i jednodenních návštěvníků, takže také oni mohou naši službu využít. Kromě turistických informací tady budeme nabízet suvenýry Frýdku-Místku a Beskyd. Jsme přesvědčeni, že tato služba bude přínosem a že se do Frýdku-Místku, tedy na Olešnou, budou návštěvníci rádi vracet,“ uzavírá Monika Konvičná.Kontakty:


Lucie Talavašková, PR manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 733 122 472, e-mail: talavaskova.lucie@ticfm.cz

Monika Konvičná, ředitelka, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 435 765, e-mail: konvicna.monika@ticfm.cz

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.