Prostřednictvím tří tras poznáte historii Frýdku≈Místku

Prostřednictvím tří tras poznáte historii Frýdku≈Místku

Publikováno: 28.07.2021 12:27

Tři nové trasy zavedou v prázdninové hře nejen děti a jejich rodiče za atraktivitami města a jeho okolí. Její účastníci mohou trasy projít nebo projet na kole s mapou a soutěžní kartou, díky kterým poznají Frýdek-Místek zábavnou formou.

Poznávejte Frýdek≈Místek je trhací mapa formátu A3, na níž je z jedné strany kreslená mapa s atraktivitami města a z druhé strany jsou pak tyto atraktivity popsány. U zajímavých míst na mapě je možno najít také soutěžní otázku, kdy správná odpověď se zaznamená do herní karty a tu pak stačí donést vyplněnou do některé z poboček Turistického informačního centra Frýdek≈Místek, za kterou obdrží účastník malou drobnost.

„Prázdninová hra je připravena pro všechny, koho baví poznávat, objevovat a soutěžit, věková kategorie není omezena. Malým dětem určitě budou nápomocni rodiče. Věříme, že se účastníci prostřednictvím této hry dozví i mnoho neobjevených zajímavostí o našem městě, “ přibližuje účel mapy ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Mapa spolu se soutěžní kartou je k dostání zdarma na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku, v Místku, v informačním stánku v resortu Olešná a na vybraných místech ve městě.

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.