Sběratelé turistických známek se mohou radovat. K dostání je zbrusu nová dřevěná známka s motivem přehrady Olešná

Sběratelé turistických známek se mohou radovat. K dostání je zbrusu nová dřevěná známka s motivem přehrady Olešná

Publikováno: 02.09.2021 11:48

Sběratelé turistických známek mohou získat do své sbírky další skvost. Stačí navštívit některou ze dvou poboček Turistického informačního centra Frýdek≈Místek, kde si mohou nově zakoupit turistickou známku, tentokrát přehrady Olešná.

Číslované Turistické známky označují historicky, geografiky či kulturně významné body v krajině České republiky. Novému dřevěnému kolečku, které je suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa, dominuje vodní nádrž s pohledem na přilehlý Frýdek-Místek. Současně je doplněno barevným samolepícím štítkem zobrazujícím fotografii daného místa a dále pak číslovaným herním kuponem sběratelské hry.

„Pro návštěvníky resortu Olešná, a především pro sběratele turistických známek, jsme připravili exkluzivní sběratelský kousek s evidenčním číslem 2737. Svou sbírku mohou obohatit také místní obyvatelé a přiřadit ji k dalším čtyřem, které mají vazbu na město Frýdek-Místek,“ říká ředitelka informačního centra Monika Konvičná. Mezi ně se řadí známky města, baziliky minor Navštívení Panny Marie, rozhledny Panorama a kapličky v Hájku.

Sběratelský artefakt je k dostání za 40 korun na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku na Zámeckém náměstí a v Místku na náměstí Svobody.

 

Kontakty:

Lucie Talavašková, PR manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 733 122 472, e-mail: talavaskova.lucie@ticfm.cz

Monika Konvičná, ředitelka, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 435 765, e-mail: konvicna.monika@ticfm.cz

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.