Turistické informační centrum Frýdek≈Místek opět zabodovalo v soutěži TURISTPROPAG

Turistické informační centrum Frýdek≈Místek opět zabodovalo v soutěži TURISTPROPAG

Publikováno: 09.05.2022 12:21

Do sbírky ocenění Turistického informačního centra Frýdek≈Místek přibylo v uplynulých dnech další. Tentokrát ohodnotila porota prestižní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG jeho nový materiál Vyplň≈Vystřihni≈Poskládej třetím místem v kategorii Tištěné propagační materiály určené pro děti nebo rodiče.

Novinka, která je na pultech od konce února, je určená převážně dětem. Zábavnou formou je provede naším městem, a díky ní budou poznávat a objevovat jeho atraktivity. „Hra je zavede na čtyři zajímavá místa ve Frýdku-Místku, kde na ně čekají úkoly. Správné odpovědi zaznamenají do pracovního listu, a pak už je čeká poslední, pátý úkol, navštívit některou z poboček našeho informačního centra, kde si nechají správné odpovědi potvrdit. Tím se mohou zařadit do slosování o ceny, které věnují partnerské subjekty. A co víc, třeba za nepříznivého počasí si mohou z tohoto pracovního listu vystřihnout a slepit kostku, kterou si vystaví doma na poličce,“ popisuje novinku ředitelka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek Monika Konvičná.

Letos se v soutěži TURISTPROPAG posuzovalo na 300 přihlášených materiálů od 98 subjektů. Hodnotilo se například v kategoriích Propagační spot, Zpravodaj roku 2022, Turistické noviny, Mapy apod. „Do soutěže byl tentokrát přihlášen větší počet materiálů, než jsme předpokládali. Musím konstatovat – a porota se na tom shodla –, že jejich úroveň se výrazně zlepšila. Verdikt nebyl vůbec jednoduchý, rozhodovaly jemné nuance, takže se téměř stíraly rozdíly mezi prvním, druhým a třetím místem,“ hodnotí letošní ročník ředitel soutěže Pavel Hlaváč.

V minulosti si Turistické informační centrum Frýdek≈Místek z této soutěže odneslo již několik ocenění. Vyhrál například propagační spot k turistickému produktu Objev 4 tajemství Frýdku≈Místku, propagační materiál Vstupte do Beskyd nebo mapa Lysé hory. „Jsem rád, že aktivity našeho informačního centra nesou ovoce a jejich práce je ohodnocena i v prestižních soutěžích. Navíc velmi oceňuji spolupráci, která při tvorbě tohoto propagačního materiálu pro děti vznikla právě mezi zaměstnanci informačního centra a magistrátu města,“ uzavírá náměstek primátora Jakub Míček.

Pracovní list si mohou zájemci vyzvednout zdarma na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku a v Místku.

Kontakty:

Lucie Talavašková, PR manažer, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 733 122 472, e-mail: talavaskova.lucie@ticfm.cz

Monika Konvičná, ředitelka, Turistické informační centrum Frýdek≈Místek, p. o., tel. 558 435 765, e-mail: konvicna.monika@ticfm.cz 

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.