Letní sezóna Turistického informačního centra Frýdek≈Místek v rekreačním resortu Olešná začíná

Letní sezóna Turistického informačního centra Frýdek≈Místek v rekreačním resortu Olešná začíná

Publikováno: 26.06.2024 07:43

S nadcházející letní sezónou se v sobotu 29. června 2024 otevírá pobočka Turistického informačního centra Frýdek≈Místek (TIC F≈M) v rekreačním resortu Olešná. Ta bude sloužit především návštěvníkům a turistům, kteří vyhledávají rekreaci a volnočasové aktivity v nádherném prostředí Olešné.

Pobočka TIC F≈M bude otevřena v areálu pod Autokempem Olešná od 29. června do 1. září 2024, vždy ve středu, pátek, sobotu a neděli od 9:00 do 17:00 hodin. Jejím cílem je poskytovat návštěvníkům komplexní informace o místních atrakcích, kulturních akcích, sportovních aktivitách, k dispozici budou také mapy, turistické brožury a suvenýry s tématikou Olešné.

"Rekreační resort Olešná je oblíbenou destinací pro rodiny, sportovce a milovníky nejen letních sportů. Otevření letní pobočky TIC F≈M nám umožní být blíže našim návštěvníkům a nabídnout jim kvalitní služby přímo na místě," uvedla ředitelka informačního centra Monika Konvičná.

Kromě standardních informačních služeb si zde budou moci návštěvníci rezervovat také místo na novinkových komentovaných prohlídkách s názvem Fešná Olešná. Fascinující putování s průvodkyní za příběhem zdejší přehrady mohou zájemci absolvovat ve vybraných termínech pěšky nebo na koloběžce. Více informací naleznou zájemci ZDE nebo si mohou rovněž rezervovat termín na rezervace.ticfm.cz

Více informací o resortu Olešná na www.olesnafm.cz  

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne