Objednejte si prohlídku!

Objednejte si prohlídku!

Publikováno: 08.07.2022 09:38

Máme připraveny i komentované prohlídky pro skupiny

Pojďte s námi poodhalit roušku historie a nahlédnout do minulosti Frýdku-Místku. Toto město si i přes změny, které v průběhu let prodělalo, zachovalo svůj historický ráz a mnohá místa v něm dodnes skrývají svá četná tajemství a tajemné příběhy. Vydat se můžete buď v rámci předem stanovených termínů, pro skupiny pak máme připraveny speciální prohlídky, které je nutné předem objednat.

Z čeho si můžete vybrat?

Stopy historie ve Frýdku-Místku (Historické perly pod Beskydami)
Vydejte se na komentovanou prohlídku na ta nejvýznamnější místa města Frýdku-Místku. Dozvíte se mnohé o jeho minulosti s nejoblíbenější dcerou Marie Terezie a na závěr nahlédnete pod klenbu tajemstvími opředeného chrámu Navštívení Panny Marie, přezdívanému „Slezské Lurdy“.

Získejte více informací ZDE


Historický Frýdek
Jediná bazilika v Moravskoslezském kraji ukrývá tajemství a my vám ho prozradíme.

Získejte více informací ZDE


Historický Místek
Pojďte s námi poodhalit roušku historie a nahlédnout do minulosti historické části Místku. Každá místní část si i přes změny, které v průběhu let prodělaly, si zachovala svůj historický ráz a mnohá místa dodnes skrývají svá četná tajemství a tajemné příběhy.

Získejte více informací ZDE


Po stopách textilek
Poznejte Frýdek-Místek v dobách, kdy byl na svém vrcholu textilní průmysl, který ho proslavil. Seznamte se s vývojem textilnictví v našem dvojměstí. Poznáte tehdejší život z obou stran mince. Jak život dělníků, bez nichž by manufaktury nemohly fungovat, tak jejich samotné majitele, bez kterých by zase ony podniky nemohly vzniknout.

Získejte více informací ZDE


Po stopách zbojníka Ondráše
Vydejte se po stopách zbojníka Ondráše v doprovodu Lašského krále a zdolejte s dětmi zábavnou formou nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysou horu!

Získejte více informací ZDE


Lysohorská nej
Obujte boty a zdolejte královnu Moravskoslezských Beskyd! Poznejte Lysou horu jinak a vystoupejte s průvodcem na nejvyšší beskydský vrchol. Vybrat si můžete ze dvou míst, odkud se s průvodcem vydáte.

Získejte více informací ZDE

přihlaste se k odběru a už vám nic neunikne

Přihlášením potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.